NASZ ZESPÓŁ

20210923_171620_edited.png

EWA JOANNA SANKOWSKA

Od ponad dwudziestu lat pracuję w szkole. Przez ten czas zrozumiałam, że system edukacji może wyposażyć ucznia w wiedzę, ale nie nauczy go tego, co najważniejsze. Oczywiście jest wielu cudownych nauczycieli, jednak w szkole po prostu nie ma przestrzeni (a jeśli jest - to w bardzo niewielkim wymiarze) na to, by wskazać dziecku czy dorastającemu człowiekowi drogę do siebie. Z racji ogromu materiału przekazuje się uczniowi wiedzę, nie zostawiając czasu na refleksję. Wymaga się od młodych ludzi, by byli grzeczni i zdobywali dobre oceny.


Tak nas wychowywano od lat. Tyle że świat się zmienił. I stare metody wychowania są już nieadekwatne. Dlatego czujemy, że nie pasujemy do świata. I - niestety - obwiniamy za to siebie. 

Jestem głęboko przekonana, że człowiek ma w sobie wszystko, co mu jest potrzebne do życia, tylko to "coś" jest głęboko ukryte pod warstwą dobrych manier, karności, kompleksów, wstydu, strachu. 

Moja droga do siebie także trwała długi czas. I jest to droga, która - być może - nigdy się nie kończy. Postanowiłam jednak pomóc tym, którzy chcą poczuć się lepiej, a nie bardzo wiedzą, jak się do tego zabrać.

W tym celu ukończyłam następujące warsztaty:

  • Intensywne szkolenie I-IV stopnia Masaż dźwiękiem wg metody Petera Hessa (Peter Hess Akademia Polska) - czerwiec 2021r.

  • Superwizja (Peter Hess Akademia Polska) - październik 2021r.

  • Gong w relaksacji i koncercie (Peter Hess Akademia Polska) - marzec 2022r.

  • Joga Nidra (Quaternity Institute) - luty 2022r.

  • Joga twarzy (Agnieszka Wyszyńska-Paluch na licencji szkoły Danielle Collins Face Yoga Method) - wrzesień 2021r.

  • Analiza kolorystyczna dla profesjonalistów (Szkoła Stylu DSK Academy) - luty 2022r.


Zapraszam Cię do wspaniałej wędrówki do samej siebie, samego siebie. Odwiedź Magiczną Przestrzeń i odszukaj ją w sobie.