top of page
Joga twarzy: Usługi
jogatwarzy.jpeg

JOGA TWARZY

Joga twarzy metodą Danielle Collins (The Danielle Collins Face Yoga Method) jest skutecznym sposobem na młody i zdrowy wygląd. W skład metody wchodzą ćwiczenia twarzy, masaż twarzy, elementy akupresury i relaksacji.

Z upływem lat mięśnie twarz i szyi - a jest ich 57 - tracą napięcie i sprężystość. Gdy cyrkulacja i przepływ limfy się pogarszają, twarz przybiera szarawy odcień, pojawiają się obrzęki i cienie pod oczami. Wypłukiwanie kolagenu i elastyny sprawia, że skóra traci jędrność. Codzienne troski wpływają na przykurczanie mięśni, zaciskanie szczęki, marszczenie twarzy, które przeradza się w trwałe zmarszczki.


Aby zadbać o naszą twarz, należy o nią zadbać w taki sam sposób, w jaki dbamy o włosy, zęby, ciało. Czyli poświęcić jej odrobinę czasu. I nie chodzi tu tylko o to, by stała się bardziej rozluźniona, jędrna, zyskała młodzieńczy blask. Nie chodzi tylko o to, by spłyciły się zmarszczki i zniknęły obrzęki pod oczami. Przede wszystkim chodzi o to, by nasza twarz wyglądała - i była - zdrowsza i bardziej radosna. Bo patrząc na swoje zdrowe i radosne
oblicze, czujemy się zdrowi i bardziej radośni.

bottom of page