top of page
Magiczna Przestrzeń - misja: Info

MISJA

Magiczna Przestrzeń to miejsce, w którym można się zatrzymać, zajrzeć w głąb siebie, przyjrzeć się sobie. To miejsce, w którym można odpocząć, zrelaksować się. Wreszcie to miejsce, w którym można nabrać dystansu, zaakceptować siebie i świat, uśmiechnąć się i wyjść silniejszym. 


Żyjemy w świecie, który z roku na rok - jeśli nie z miesiąca na miesiąc - przyspiesza. Jeśli dajemy się mu porwać, tracimy kontakt i z nim, i z bliskimi, i z samym sobą. Dlatego tak ważna jest sztuka odpoczynku. Sztuka, bo wielu myśli, że odpoczynek to godzina przed telewizorem, komputerem, telefonem. Prawdziwy odpoczynek to zwolnienie tempa, nie - zabicie go filmem. 


W Magicznej Przestrzeni w różny sposób można odzyskać równowagę ducha, umiejętność relaksu; można polubić siebie i spojrzeć bardziej optymistycznie na świat. 


Magiczna Przestrzeń proponuje różne formy relaksu i drogi do odzyskania i polubienia siebie:

masaż misami dźwiękowymi, koncerty mis i gongów, jogę nidrę, medytację, jogę twarzy, analizę kolorystyczną, kręgi kobiet. 


Aby osiągnąć poczucie akceptacji siebie i otaczającego nas Świata, trzeba wytworzyć w sobie punkt zaczepienia, który stanie się źródłem naszej wewnętrznej mocy. By to osiągnąć, postanowiłam, że grupy zajęć oferowanych przez Magiczną Przestrzeń będą kameralne i bezpieczne. 

Zapraszam Cię do podróży do samej siebie, samego siebie. Nie obiecuję, że będzie to droga krótka i łatwa. Ale obiecuję, że będzie to fascynująca przygoda na całe życie.

bottom of page